Ostatni dzień wakacji? Jak go wykorzystać by nie zmarnować? Każdy pewnie zaplanuje go sobie inaczej,jednak ja mam zamiar go spędzić razem z najbliższymi. Przez całe wakacje trzymałam się z grupką naprawdę fajnych debili i muszę przyznać że bez nich moje wakacje były by nudne.
Moje znajomości są mieszane. Mam część znajomych i przyjaciół z internetu,szkoły,poza miasta oraz osiedla. Jednak umiem to pogodzić dla każdego staram się znaleźć zawszę czas. Niekiedy mi to nie wychodzi ale staram się jak mogę. Ah powtórzyłam się,trudno.
Mam zamiar prowadzić tego bloga aż do następnych wakacji i codziennie wieczorem dodawać post. Czasem pewnie nie dam rady czy najzwyczajniej w świecie zapomnę lub dodam w ciągu dnia z dwa posty. Pewnie będę robić błędy pisząc no ale cóż nikt ideałem się nie urodził każdemu zdarza się że popełni błąd.
Hej Hej! Nie o tym miałam pisać, ostatni dzień wakacji właśnie. Chce się wyluzować i zapamiętać że te 9 miesięcy w szkole nie musi oznaczać jedynie siedzenia nad książkami. Oprócz siedzenia i uczenia się chce mieć też czas gdy czasem spotkam się z przyjaciółmi czy znajdę czas na jakieś dodatkowe zajęcia.
Nie wiem,naprawdę nie wiem co się wydarzy ale życie mam jedno i chce je wykorzystać tak jak się da.
Czytajcie,komentujcie, czekajcie na następny wpis o ile was interesuje. A pierwszy dedykuje Arturowi który jest największym idiotą na świecie. Kocham Cię kretynie. Love < 3